| EeEzAp a întrebat:

Stie cineva niste jocuri tari pe care ar trebui sa le joc? Sunt prea plictisit si uneori nu am timp sa caut dupa jocuri.

Răspuns Câştigător
| CRC98 a răspuns:

Poftin cateva:
Far Cry,Hitman,Battlefield,Plants vs Zombies,Dead Space,Portal,GTA,Counter Strike,Delta Force,Max Payne,Assassin's Creed,Portal, League of Legends, Need For Speed, Perfect World International, Call Of Duty etc...

FUNDA?

| EeEzAp explică (pentru CRC98):

GTA il joc si eu, dar m-ai ajutat, esti castigatorul.

5 răspunsuri:
| Mp28evil28 a răspuns:

Incearca fable 1, 4stori, hitman absolution, split second 1, 2, batlefield 3, rezident evil,prince of persia, call of duty, serious sam, gta 4, fifa,

| Mp28evil28 a răspuns:

Tomb Raider Legend" de exemplu este un joc foarte smecher
Assassin's Creed
Prince of Persia
Alan Wake
The Sabotuer
Batman:Arham Asylum sau Arkham City, Saints Row 3, lord of the rings conquest e misto tare
Uite un site care o sa te tina la curent cu cele mai noi jocuri aparute ai aculo categori de jocuri http://www.buygames.ro/pc.htm acesta este un site dupa care se cumpara jocuridar u copiezi doar numele jocului si pe urma il cauti pe net
Bafta!

| LyonSsS a răspuns:

Hehe buna intrebare. Sunt destul de multe jocuri pe care trebuie sa le joci :)) dar asta nu depinde de noi. Tu sti mai bine ce iti place. Uite, pe www.ggames.ro, un blog romanesc de jocuri sunt diferite categorii de jocuri cu review. Asa poti vedea ce te intereseaza inainte sa il downloadezi si pe langa asta si ce cerinte iti cere la PC. Bafta!

| EeEzAp explică:

Multumesc foarte mult! M-ati ajutat cu problema!