| 22cool22 a întrebat:

Stie cineva pana in ce an se va mai vinde xbox 360? dar ps3? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Nu iti fa griji o sa se mai vand mult timp mai ales PS3 nu da nici 50 % din capacitatea lui pentru jocurile din ziua de azi.Si cand vor aparea asazisela console PS4 si X-box720 tot se va produce probabil la a doua serie cand va aparea ceva mai avansat decat PS4 si 720 nu se vor mai produce (cum a fost casul cu PS1); si ca exemplu PS2 inca se fabricahappy sper ca tiamfost de ajutor.Ca sa spun cred ca peste 7-8 nu se va mai fabricahappy funta daca crezi ca ti-am fost de ajutor.