| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un joc de genul Mirror's Edge, care sa fie tot cu aceiasi camera la joc (first person), dar sa nu aiba grafici prea mari. Dau Funda

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Mirrors edge e unic...e cam singurul de free runing care chiar merita cumparat
Ceva asemanator ..cu o grafica mai proasta este breakdown.un joc mai vechi
http://www.youtube.com/watch?v=70rwaT0YfzU

...asemanatoare mai sunt assasins creed, prince of persia, si unele scene din crysis 2!
dar sunt jocuri diferite iar tema lor este alta....asa cum am spus!
mirrors edge este unic