| andrei2097 a întrebat:

Stie cineva un joc gen http://store.ovi.com/content/104720, care sa mearga pe nokia 2700 classic? Funda

2 răspunsuri:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Nu de pe situ ala

1 am avut si eu un Nokia 2700 clasic dar mi-am luat un Samsung galaxy mini 2

2 sa te invat o smecherie dar trebuie sa fie pe Orange

faci *100# (steluta 100 diez) dai la

internet/tasta 3

testeaza gatuit internet pe mobil/tasta 1

dai activiaza /tasta 1 dar iti ia 9 centi deci nu este mult chiar putin ca ai intrenet prima data 6 luni

si astepti mesaju de confirmare

dupa ce ai primit mesaju

intri in meniu la telefon si dai la web si cauti navigator dupa acea scrii sus www.wapcorn.com sau ro nu mai stiu bine

funda www.wapcorn.com sau ro

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Saitul este acesta www.wapcorn.com dar trebuie sa intri de pe telefon sa-ti meraga