| Duzzy a întrebat:

Stie cineva un joc tare pe care il poti juca cu prietenii in afara de metin sau lol, dota, smite sau chestii din astea, funda!

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Pai ai putea juca:
Call of Duty:Modern Warfare 3
Need For Speed World
The Mighty Quest For Epic Loot
Grand Theft Auto:San Andreas Multiplayer
PAYDAY 2
Saints Row 4:Multiplayer
Counter Strike:Global Offensive
4Story

Funda?

4 răspunsuri:
| florin5000 a răspuns:

Samp, minecraft. Este un program Tunngle care te ajuta sa joci ori ce joc care modul co-op http://www.tunngle.net/index.php?l=en
Merg o gramada de jocuri pe el fifa 11, 12, gta 4, far cry 3, saints row 2, 3, 4 etc.

| Duzzy explică (pentru florin5000):

Salut este interesanta ideea ta as vrea sa mai vorbim despre ea, ai skype?

| florin5000 a răspuns (pentru florin5000):

Da da-mi skype-ul tau

| TsanV a răspuns:

Poti juca orice joc pe Steam, doar daca iti permiti sa cumperi jocurile! Cum ar fi : far cry, assasin creed, call of duty, nfs...