| Rested a întrebat:

Stie cineva un server romanesc de Wow Cataclysm care sa fie blizzlike sau maxim pana in 10x?

Răspuns Câştigător
| uncetatean123 a răspuns:

Server romanesc nu iti recomand, pentru ca este unu singur si anume "ciudatii" in rest strain maine updateaza multen-wow 3 realmuri pe cataclysm printre care neltharion e 10x rate si se afla in Europa, in rest. mai sunt cateva dar nu exceptionale, Monster wow e bunicel si gasesti iarasi comunitate de romani. Mai cauta si tu pe siteurile de top. gen xtremetop100

| Rested explică (pentru uncetatean123):

Mersi.Am vazut ca sunt 2 realmuri 5x, unu 3x si unu 1x, dintre care 2 au cataclysm, restul sunt peste 10x.
https://www.molten-wow.com/

| uncetatean123 a răspuns (pentru Rested):

Momentan, dar citeste aici http://forum.molten-wow.com/showthread.php?p=1279025
"June 1, 2012 - June 3, 2012: Frostwolf, Neltharion and Sargeras upgraded to Cataclysm

June 5, 2012 - July 5, 2012: Mandatory. Free transfers from Greymane and Deepholm to other realms.

Greymane and Deepholm → Frostwolf, Neltharion, Sargeras or Warsong "

Neltharion si warsong se afla in EU, iar 10x e mai mult decat destul cat sa gasesti o comunitate buna si competenta.