| Rossalie955 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un ghid online pentru incepatori cabal? Vreau sa ma apuc de acest joc si as vrea sa stiu cate ceva cand incep... ca sa nu cresc caracterul gresit.Si,ce clasa imi recomandati? Multumesc anticipat! (funda pentru cel mai detaliat raspuns)

1 răspuns:
| andreigroza19 a răspuns:

Http://www.cabalwiki.com/wiki/Cabal_Wiki

Poi depinde... Daca vrei sa ai multa aparare si un atac mediu FS(Force Shielder). Daca vrei sa ai atac si aparare moderata BL(Blader). Daca vrei sa ai Atacul foarte bun Warrior, pentru heal FA(Force archer). FB (Force Blader) s WI(Wizard) nu sunt prea buni mai ales pe cabal original. Wizardul e bun doar pentru buffs iar Force Blader pentru curseuri.Defapt e ca un fel de Blader+ Wizard....Incearca MN Cabal;) daca vrei http://web.cabalbg.com/