| MyWorld a întrebat:

As vrea sa ma apuc de chitara. Din cate stiu este mai bine sa fac la inceput cu un profesor, dar eu as dori sa fac singur. As vrea sa imi ziceti : cu ce ar trebui sa incep, ce marca de chitara este mai buna pentru incepatori ( si ce fel de chitara a, clasica, acustica, etc... ) si sa'mi recomandati eventual un site sau cevade genul de unde ati invatat si voi. Multumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Ai aici un tutorial foarte bun:
http://cursuridechitara.blogspot.com/2008/01/lectia-1-acordurile-g-c-d.html
Funda?:)

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat