| MyWorld a întrebat:

As vrea sa ma apuc de chitara . Din cate stiu este mai bine sa fac la inceput cu un profesor , dar eu as dori sa fac singur. As vrea sa imi ziceti : cu ce ar trebui sa incep , ce marca de chitara este mai buna pentru incepatori ( si ce fel de chitara a, clasica , acustica , etc... ) si sa'mi recomandati eventual un site sau cevade genul de unde ati invatat si voi . Multumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Vrei sa fii Jastin Bibar de Romania?
Get a life!

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sper că nu vrei să cânți justina beaver la chitară, nu?

Dacă da, nu te mai obosi, nu ești făcut pentru chitară.

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@MyWorld

Și? Faptul că ne dai stupizi nu înseamnă că suntem proști. Prostia rămâne la tine. laughing

Bafta

| EnterSandman a răspuns:

Nu incerca sa te apuci de chitara atata timp cat vrei sa canti jeguri de a lu' biber laughing, te faci de ras laughing...

| EnterSandman a răspuns:

@MyWorld
si tot tu ai mai multe Bitchhhh!

Răspuns utilizator avertizat
| JH a răspuns:

Hai mai...sincer acum vroiam sa iti scriu cam cu ce poti incepe.ce se face la inceput.ce piese usoare poti sa inveti.dar cand l`am vazut pe biberon la avut.da oh go on

| MyWorld explică:

Am dat stupid la toti:plaughing

| MyWorld explică:

Cum nu mi se pare nici folositor, nici inteligent, nici amuzant ce ati spus voi, ce o mai ramas? stupid si nefolositor!

| MyWorld explică:

Ahaaaa... deci mai nou nu mai este TPU(, adica Toti Pentru Unu ), ci site-ul " vostru "...

| Skylar a răspuns:

Da ce treaba ai tu cu muzica?

| Skylar a răspuns:

@MyWorld Mori,nimeni nu are nevoie de tine,respiri aeru degeaba, nu faci nimic folositor, şu de pe situ nostru!

| giuly a răspuns:

Nope, de la chitară te cam dor degetele la început, nu o să mai poţi să-ţi gâdili pitulicea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai dat niște stupizi pe măsura inteligenței tale big grin.
Aștept stupidul. Eu nu mă pricep aici, dar mai bine nu, după avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.sau nimic straight face.