| cobra221 a întrebat:

Stiti cum pot gasi un folder cu numele "alt + 255" fara icoana? Adiac un "folder invizibil" cum ii se spune. Il tot caut pe unde l-am pus, dar l-am ratacit. cum il pot gasi? cand bag la search alt + 255 nu gasesc nimic.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

ALT si tasteaza 0160, dupa care bagi normal numele folderului.

Sau: da-i click dreapta pe folder, mergi la Customize, Change Icon si deruland printre pictogramele afisate acolo o sa ai o surpriza vazand unele spatii goale. Da-i click pe unul din ele!

| cobra221 explică (pentru RareşTPUro):

Nu mai gasesc folderul, il caut pe unde imi aduc aminte ca l-am bagat, si nu mai dau de el. Trebuie sa scot niste poze de familie din el si zici ca sunt ascunse intr-un colt al hard diskului.

| RareşTPUro a răspuns (pentru cobra221):

Incearca sa il cauti cu cuvantul cheie "Photo" sau data pozelor "2014"...