| forgiven a întrebat:

Stiti cumva ceva hack de crescut sa pot sa cresc si eu automat cu hacku pe metin2 ro sa fac cateva conturi de lv 20 happy

7 răspunsuri:
| Lion_9677 a răspuns:

M2bob 1.50 siteu e asta http://m2bob.eu/? site=home#page1 fa-ti cont pe site si dupa poti intra in el funda? plsssss

| forgiven explică (pentru Lion_9677):

Da intru pe el mi se conecteaza si cand sa ma plimb cu caracteru ma scoate din joc...

| Lion_9677 a răspuns (pentru forgiven):

Nu da viteza si alea la maxim fale numa vreo 200 300

| forgiven explică (pentru Lion_9677):

Da dar nu apuc sa imi dea alea de moblock si de mantii ca ma scoate din joc...
nu apare casuta cu setari ca ma scoate...

| Lion_9677 a răspuns:

Pai atunci nu stiu ce are

| forgiven explică (pentru Lion_9677):

Alt hack nu mai sti? sa omoare mobii automat?

| Lion_9677 a răspuns:

Nup...
poate e de la windos ca la mine merge pe 7 si pe vista sau trebuie sa il reinstalezi ca si la un prieten de al meu nu i merge pe xp si 2000