| qwertyu76 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot dowlanda un oras nou pentru sims 3? M-am plictisit de Sunset Valley.

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai sa-i indeplinesti dorintele, sa atingi scopurile, sa devii lider...stii ca poti si sa mori? laughing Eu l-am omorat pe unul in piscina rolling on the floor! Si iti apare Moartea cu coasa laughing! Sa nu te sperii! Bohoo! fundita? Te rog! Mersi :*!

2 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Da, si eu la fel, dar trebuie sa trecem misiunile ca sa putem accesa alt oras! happy