| inuca97 a întrebat:

Stiti jocuri interesante pe care le-as putea incerca eu si cu prietena mea cea mai buna?
Funda

Răspuns Câştigător
| frank2002 a răspuns:

Daca vrei cu masini iti recomand gta, need for speed, apd. Daca vrei cu crime sau asa ceva iti recomand L.A Noire. Daca vrei de strategie iti recomand Metin 2 si Minecraft. Daca vrei cu impuscaturi iti recomand Counter Strike. Daca vrei cu fotbal iti recomand Fifa iar pentru alte gusturi iti recomand Sims 3 Angry birds si Mta 1.3.0.Funda?:O3

| inuca97 explică (pentru frank2002):

Iti dau funda, da oricum nu m-ai ajutat, sunt jocuri la calculator, iar eu am avut in vedere jocuri fara calculator

1 răspuns: