| TicTacUser a întrebat:

Stiti servere de cs deathrun dar sa aiba bunnyhop si comanda/knife? ala cu gravitatie si nu mai stiu ce? plsdau funda (mai ales daca sunt mai multe)

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

94.52.240.99:27016 incearkal ie tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Global2.laleagane.ro, dr.cutitarii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.lgz.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.genocid.roDr.genocid.roDr.genocid.roDr.genocid.roDr.genocid.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| danyboy93 a răspuns:

Aici ai un site cu servere de deathrun dar nu stiu care sunt si care nu sunt cu bunnyhop si knife pentru ca depinde de cum le pun adminii. Oricum sper sa fie de ajutor. http://play.celife.ro/DeathRun.php

| akadel_2193 a răspuns:

Dr.5-net.com Dr.genocid.ro Dr.estcs.ro

| Deerpixdddd a răspuns:

Dr.gamebox.ro sau dr2.gamebox.ro

| Lednei a răspuns:

Dr.blackgames.ro bhop+respawn+knife

| Lednei a răspuns:

Dr.blackgames.ro cu respawn

| k05m1n a răspuns:

Deathrun.laleagane.ro
dr.woxgames.com

| k05m1n a răspuns:

Deathrun.laleagane.ro
dr.woxgames.com
winking
sunt bune
rolling on the floor

| k05m1n a răspuns:

Da stiu multe dr.iasics.ro
drx.iasics.ro
dr.tryagain.ro dr.woxgames.com deathrun.laleagane.ro
buzau.laleagne.ro

| EuRazvan20005353 a răspuns:

Salut.Sper sa fie bune
Dr.lunetistii.ro
Dr.indungi.ro
Dr.laleagane.ro
Dr.freakz.ro
Dr.b-zone.ro
Sper sa fie bune.Eu te astept pe laleagane sau indungi, Numele meu de cs e DiamonD

| Albanezu1212121 a răspuns:

Dr.csforever.ro

| eLenuTzZza_1748 a răspuns:

Buna! Uite urmatoarele servere le poti incerca si chiar adauga la favorite->> FreeRunners.Zonek.Ro> Dr.Expload.Ro > Dr.Csfusion.Ro > Dr2.LGZ.Ro> Dr.AlienZone.Ro >Dr.Curitarii.Ro [nu stiu sigura daca are KnifeMod], dar incearca-l. Toate au KnifeMod. Pe sv [Serverul] FreeRunners.Zonek.Ro daca doresti sa intri in clanul [FzNk] add pe messenger sau skype [daca ai] vlad_sismanian este varul meu si cel care a facut sv. Bye!

| k1d a răspuns:

79. 115. 20. 192:27017 cel mai misto sv de cs kinfe trail bhop...

| k1d a răspuns:

79. 115. 20. 192:27017 cel mai trare sv de dr kinfe mod bhop trail... se dau admine

| SuguS_1879 a răspuns:

Hey, da'ca nu stiati la sv care cautati ce pune decat IP nu numele ca da'ca dati decat numele nu merge deci trebuie sa dati IP-U

| SuguS_1879 a răspuns:

Sallut,intra pe http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html gasesti acolo sute de servere de deathrun si unele au si knife;)

| N1gg3r a răspuns:

Chiar ca, Deathrun.laleagane.ro e locul 1 din Romania, incearca-l

| N1gg3r a răspuns:

Nimeni nu poate bate Deathrun.laleagane.ro, incearca-l!
Locul 1 din Romania happy

| adeadelin a răspuns:

Dr.cutitarii.ro,dr.gadict.ro:20715,dr.helpcs.ro:27015.
fundita?

| firespin22 a răspuns:

Connect 93.115.252.147:27015 intrati ii cool

| Love122 a răspuns:

Da stiu eu, deathrun.cutitarii.ro COME IN happy

| Love122 a răspuns:

Da stiu eu, deathrun.cutitarii.ro COME IN happy

| madalyn_3112 a răspuns:

Am e unu 188. 212. 107. 114:27015 sau deathrun.laleagane.ro

| m1ha1ta a răspuns:

Dr.EuroCs.NeT [ BesT Server ] intra si vezi cum se, faci ore poti primi admine si e lume calumea! hai si uh

| m1ha1ta a răspuns:

Dr.EuroCs.NeT are de toate si e si lume, faci ore si primesti admin hai si uh

| Deathrunptspecialisti a răspuns:

79.117.233.3:27016 intraty este best sv go