| TreiSurori a întrebat:

Stiti vreun forum bun pentru jocuri, gratuit? Inafara de forumgratis
Vreau sa fac o cominitate - help cine ma ajuta.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu merita sa te agiti cu porcariile gratis. Cu mai putin de 100 de dolari ai domeniu+hosting platit pe 2 ani. Te ajut eu daca te decizi sa faci treaba la modul serios (nu e nici un clinci ascuns, mie imi ies bani din comisioane). De ce ai plati? Foarte simplu -
1. Ai domeniu ceva.com care ramine al tau si poate fi vindut la un moment dat pe un pret foarte bun, daca comunitatea creste si monetizeaza.
2. La hosting/forum moca iti baga reclame pe git si nu ai nici o garantie ca miine forumul tau mai e acolo.

| TreiSurori explică (pentru KodrutZ):

Nu avem bani si de aia..nimeni nu doneaza, n-avem ce face..de aia ne trebuie gratis sad
mersi oricum.

| KodrutZ a răspuns (pentru TreiSurori):

Come oooon! com+hosting, undeva in jur de 55-60 de dolari primul an. Astia nu sint bani, e maruntis. In alta ordine de idei, puteti incerca http://www.freeforums.org/

| TreiSurori explică (pentru KodrutZ):

Nu avem de unde thinking - suntem someri.+ unii dintre noi nu avem decat 14-15 ani laughing
mersi oricum.

| KodrutZ a răspuns (pentru TreiSurori):

Tata-mama n-aveti?
P.S. FreeForums.org te coafeaza? Uite forumul unui clan din care fac parte pus la punct acolo - http://blindatecuza.freeforums.org/

| TreiSurori explică (pentru KodrutZ):

Nup,cel putin eu - am crescut mai singurica sa zica asa happy.
Restul parintilor nu cred ca le-ar da bani pentru asa ceva..si daca le-ar da pentru asa ceva ei ar da pe prezervative sau bautura laughing.
multumesc.

| KodrutZ a răspuns (pentru TreiSurori):

Hahahaha, buna asta (mai putin partea cu n-ai parinti, imi pare rau). Pai tu, ca parinte, nu ii dai animalului plin de hormoni bani pentru condoame, ii dai condoamele direct, ca sa fii sigur ca le are macar la el/ea.
P.S. Ar trebui sa te descurci bine mersi cu freeforums. Daca ai nevoie de ajutor, tipa.

| TreiSurori explică:

*comunitate

| Brotacelul a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro - este gratuit.

| Andrei4Lol a răspuns:

La comunitate te pot ajuta eu.
Lasa-mi pm daca vreihappy