| tinu2002 a întrebat:

Stiti vreun hack/teleport hack de transformice pentru versiunea 1.81?

3 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Din pacate nu exista hackuri pentru jocuri browser, rar mai merge un cheat engine, dar foarte rar sau un hack cu survey, dar ala costa 1, 55 euro...deci din pacate si raspacate nu exista, sorry, baftawinking
P.S:Joaca si tu fara hackuri, iti va face jocul mult mai interesantwinking

| tinu2002 explică:

Mda eu am intrebat si tot eu am gasit primul daca va intereseaza uite aici :| http://www.youtube.com/watch?v=z2I15pFT3l0