| Ando1dul a întrebat:

Stiti vreun joc de actiune de echipa(gen freeom fighters sau call of duty)... unul mai usor ca e pentru tata...am 2gb ram ddr3 placa video nvidia geforece 201(1gb, 64bits) si procesor intel celeron

Răspuns Câştigător
| Dany3 a răspuns:

Este unu-l online e tot de actiune ceva in genu de star wars cu nave spatiale jocul este darkorbit (daca vrei mai intai fa cont pe big point si apoi intri pe dark )

| Ando1dul explică (pentru Dany3):

Mersi dar eu as vrea ceva pentru pc, nu online si nu strategie.

1 răspuns: