| Winchester308 a întrebat:

Stiti vreun server bun de CS? Prin bun ma refer la:

-Codati foarte putini/inexistenti.
-Admin pe ore
-Clasic, fara sa aud vreo manea sau altceva la sfarsitul rundei
-Fara zgomotele alea "alarmaaaa" sau "heaadshoot" sau altele enervante
-Admini care gandesc.Deja mi-am inceput ultimele 3-4 zile cu pika dupa 2 minute de joc pe asta care jucam si m-am saturat.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Eu iti recomand PGL.CS16.RO

P.S. Cred ca pica nu ai luat degeaba, joci cu coduri asta e problema.

| Winchester308 explică (pentru kar1GaNNN):

Nu,daca jucam cu coduri nu mai luam unban.Admin cretin, aia-i problema.Ii dai headshoot si da ban.Si sa ma feresc sa joc bine nu pot ca ma enervez.