| SadBoyForever a întrebat:

Stiti vreun tutorial in care se explica cum descarci jocul fi, fa 2005?
Eu am si fi, fa 2010, dar il vreau si pe ala ca e primul fi,fa pe care l-am jucat. Am cautat pe multe site-uri pe net prin u,t,o,r,r,e, nt dar imi spunea de fiecare data cand dadeam download "this file contains invalid data sad". Dau funda celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Bughyest a răspuns:

E fifa nu fi, fa...si il gasesti pe flist or ce tip de fifa cauti...

| SadBoyForever explică (pentru Bughyest):

Nu am cont pe f..ile..list sad si am scris dezlegat pentru ca era suspect de piraterie sad