| Lovelypeaches100 a întrebat:

Stiti vreun vpn pentru Android care sa mearga cu Netflix?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

VPN-ul se pune pe tot internetul, nu numai pe Neflix sau Google.

| Lovelypeaches100 explică (pentru LPCTSTR):

Ba bine ca esti tu destept, da sa dai un raspuns nu stii am dreptate?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

Cine pisici mai esti si tu omule?
Ti-am zis scurt VPN-ul SE APLICA PESTE TOT, nu numai pe Netflix, google sau pornhub, inteles?

| Lovelypeaches100 explică (pentru LPCTSTR):

Ba fraier esti, asa ii si tati, il intreb ceva si imi raspunde la alta intrebare

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

Bai fiinta extraordinara, AM SPUS CA NU EXISTA VPN EXPRES PENTRU NETFLIX, ORICARE ESTE BUN, da-ti-as palme cu lopata de capos, greu sa intelegi in 2 raspunsuri?