| Dooms_Extrem_1997 a întrebat:

Stiu ca nu are legatura cu jocurile online dar. vedeti voi eu am avut windows XP care imi citea foarte bine floppy-urile. In toamna am avut windows 7 care citea si el foarte bine floppy-urile dar cand am avut windows XP din nou(14 februarie) nu imi mai citeste floppy-urile. De ce?

1 răspuns:
| RaZvaNMaRtY a răspuns:

Salut nu ti le mai citeste pentru ca ori din cauza placii de memorie sau din cauza placi video ori s-ar putea sa trebuiasca sati schimbi windowsu iar. Sper ca te-am ajutat