| xXEakaRyXx a întrebat:

am un dvd-rw care pana acum 1 luna imi citea dvd-urile.acum nu stiu de ce dar nu mi le mai citeste, cd-urile mi le citeste, dar dvd-urile nu! stiti vreo careva cauza? daca ar fi fost defect nu ar fi citit nici cd-urile parerea mea!

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

E posibil sa fie plin de praf. In general DVD-urile sunt mai sensibile si de aceea nu le citeste. Curata-l cu un CD Cleaner si vezi apoi.
Sau intra la Nero prin proprietati si vezi poate ai debifat ceva din greseala.
Succes!