| Racer21 a întrebat:

Stiu ca toata lumea e acum cu FIFA 12, dar totusi nu stie cineva un site din care sa pot downloada LIga 1 pentru FIFA 11? (sa mearga!). Am cautat pana acum dar n-am gasit ceva sa mearga sau sa fie gata sad Nu vreau neaparat toate echipele, sa fie alea importante (U Cluj, Rapid, Dinamo, Vaslui etc)

4 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Sincer n-am jucat fifa niciodata desi joc gta4, mafia 2, san andreas, cs 1.6, cs source, si multe alte mie mi se pare u joc inervant cu grafica de caca

| Racer21 explică:

@wHiMp: tu ai postat doar de dragul de a scrie ceva?

| vasea333 a răspuns:

Eu stiiu de unde.

| Racer21 explică (pentru vasea333):

Pai si daca stii, de ce tii raspunsul pentru tine? aaa, am inteles, e la moda sa scrii raspunsuri la misto...