| Darius_Darius_1959 a întrebat:

Sunt aici ceva servere de SA:MP puse la punct, care au nevoie de lideri/admini capabili si responsabili?\
As dori sa ma contacteze direct owner-ul, nu un player oarecare de pe server.

3 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Sunteti penibili daca ati ajuns sa cersiti admine pe TPU...

| Darius_Darius_1959 explică (pentru Ch0co):

Ba copile, eu am intrebat daca SUNT SERVERE IN CAUTARE DE ADMINI/LIDERI. Chestia asta nu se numeste cersire dar mna, pentru copiii de clasa I e mai greu... Si btw, penibil esti tu.

| Ch0co a răspuns (pentru Darius_Darius_1959):

Ba cam se numeste cersit. Nu esti in stare sa iti faci tu un server si intrebi daca cauta cineva admini. Tu esti ala penibil in situatia de fata, fie ca iti place, fie ca nu. Nu stiu care dintre noi este copilul aici.