| Yusuke16 a întrebat:

Sunt un mare fan al jocurilor pe pc, si as vrea sa adresez o intrebare pentru cei care se pricep in asa ceva...In scurt timp vreau sa imi cumpar un X BOX360 cu fir compatibil cu PC si nu sunt sigur daca acest gamepad este compatibil cu tot feluri de jocuri(shutere), pentru ca am auzit si am vazut ca pe orice FIFA se poate juca cu orice gamepad, si nu trebuie facute setari din joc pentru gamepad dar la acest joc se pot face setari ale sensibiltatii(Superstar Racing), este un joc de F1. Deci care stie sigur ca, gamepadul este compatibil in mare parte cu jocuri de F1 pe pc(inclusiv Superstar Racing) sa imi zica si mie happy...Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| sergiuk11 a răspuns:

Xbox360 are si verisorul meu si un prieten si toate jocurile merg si nu trebuie sa le faci nimica

1 răspuns:
| Yusuke16 explică:

Ba nu chiar pe jocul acesta Superstar Racing, cunosc multi oameni care spun ca la XBox360 trebuia sa ii faca niste reglaje iar fara aceste reglaje masina merge cu viteza melcului...Cine stie / se pricepe sa ma caute va rog!