| anonim_4396 a întrebat:

Te ajuta cu adevarat pc-ul/net sau este doar o iluzie?

Răspuns Câştigător
| DuckShooter a răspuns:

Daca stii sa profiti de avantajele pe care ti le ofera da te poate ajuta cu adevarat. daca pierzi timpul uitandu-te la poze pe facebook nu prea

3 răspunsuri:
| gabrin a răspuns:

Bineinteles ca da

| DownAnima a răspuns:

Da,deoarece nu toate informatiile le gasesti la bibliotecahappy

| Flotzone a răspuns:

Pai daca stai sa te gandesti poti sa scoti o carte si sa o citesti in loc sa te duci la biblioteca in plus poti sa te joci jocuri educative sau de distractie, poti socializa mai mult prin skype, yahoo sau chiar facebook.