| anonim_4396 a întrebat:

Telefon mobil Samsung S5260 Star 2 Black deschide ori ce clip de pe youtube?

adica intri cu programul incorporat in meniu Youtube si daca vrei sa urmaresti un videoclip (la o melodie) tree sa fie 3gp sau de vreun anumit pixeli video... Sau oricare video de pe youtube deschide?

4 răspunsuri:
| 22cool22 a răspuns:

Pai are vara mea si merge orice link youtube mult noroc

| IonutRazvan a răspuns (pentru 22cool22):

Exact acest model il are?

| 22cool22 a răspuns:

Da

| Mellie00 a răspuns:

Nu! Daca nu are Flash Player atunci nu poti pentru ca daca stai mai bine sa te gandesti, videoclipurile Flash sunt alea care au poza cu căsuța aia mai mare ca sa zic, adică alea care care sunt videoclipuri oficiale, dar in rest poti sa te uiți la restul videoclipurilor de pe YouTube, repet nu poti vedea videoclipurile oficiale postate de artiști, doar cele postate de oameni "simpli" ca sa zic asa. Daca nu ai inteles atunci lasă-mi un mesaj si iti explic mai detaliat!