| RaulSwag a întrebat:

Știe careva sa îmi spună dacă merită să cumpăr Sistem PC Gaming RX - QuadCore® Ryzen3-1200 la 3. 40Ghz TURBO, 16 GB RAM DDR4, 1000GB HDD, VIDEO 2GB GDDR5 Geforce GT1030, DVD-RW, și în câte fps-uri ar merge csgo-ul? Pls

4 răspunsuri:
| alexandru5678 a răspuns:

Poti sa ne zici si ce pret are? Sa ne dam seama daca merita sau nu?

| RaulSwag explică (pentru alexandru5678):

Costa 1.850 de lei pe eMAG.

| alexandru5678 a răspuns (pentru RaulSwag):

Nu merita, este foarte scump pentru ceea ce ofera, poti sa iti cumperi in bugetul de 2000 ron ceva foarte bun care sa duca orice joc in minim 60 fps pe high:
De exemplu : https://www.olx.ro/......da9sw.html

| pogacel a răspuns:

Ai avea in jur de 200-300 medium cred high tot peste 200 sau 200