| Mdea721 a întrebat:

Tie cineva cum se foloseste Camera hack pentru GTA SAN ANDREAS? Cand Ii dau enable mi se face imaginea ingusta...
Exemplu: Cum fac sa mi se vada de sus?
Cum fac sa mi se vada (acolo mai sus de roatadin fata)?
Cum fac sa mi se vada la volan / in masina?

Dau funda pentru cine ma ajuta.VA ROGG

3 răspunsuri:
| Robert_Motrea_1982 a răspuns:

Daca l-ai instalat corect cu Cleo 3 sau 4 o sa iti arate comenzile in,, Read Me" sau daca ai Camhack apesi pe (,) sau pe (.) si muti camera de pe Numpad-uri Funda?

| Mdea721 explică (pentru Robert_Motrea_1982):

Ok,totul merge Ok, dar cum fac sa nu se mai vada imaginea in halul ala? E foarte ingusta si neclara cand Il activez... Daca Imi spui, ai fundawinkingPls!

| Robert_Motrea_1982 a răspuns (pentru Mdea721):

Depinde ce masina ai, Daca ai jeep trebuie sa iti muti camera in sus