| Georgidragu a întrebat:

Știe cineva jocuri pentru PC gen CS:GO, Dota 2

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Gen Cs: warface, call of duty modern warfare 1/2/3, battlefield 3 si 4, metro 2033, 2034 last light, s.t.a.l.k.e.r, far cry 2/3/4, medal of honor afghanistan, warfighter.
Gen Dota: league of legends, smite, airmech, arena of heroes, bloodline champions, heroes of newerth

| Ma2tei a răspuns:

Gen CS:GO Cs Source, CS 1.6. Stiu ca astea sunt practic gemene cu CS:GO, dar nu prea exista alte jocuri de acest fel, cel putin din cate stiu eu.

DOTA 2: LoL, daca vrei un MOBA accesibil si usor pentru incepatori dar care poate deveni comptetitiv daca vrei ca el sa devina.
Strife e un MOBA destul de unic si toate personajele sunt gratis, ti-l recomand daca vrei un MOBA ceva mai "fresh".
Heroes of The Storm e de asemenea un MOBA destul de unic si venerabil.
Alte MOBA-uri ce merita sa fie mentionate: Heroes of Newerth, Prime World, SMITE.

Distreaza-te!