| Cll99 a întrebat:

Știți de ce nu pot juca gta v pe un PC potent care l ar duce? Joc 15 min, deci nici nu pot trece de prima misiune și îmi da err_d3d_gfx. Ceva de genu. Am încercat toate fixurile. Jocul nu e piratat e cumpărat de pe Rockstar Games.
Btw dacă vreți contul va aștept pe insta în privat cata_2506.catalin

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Defineste PC potent. Ai toate update-urile la zi? Ai reinstalat jocul cu antivirus oprit?

| Cll99 explică (pentru Wr3nch):

Jocul nu e cu crak pentru a opri antivirusul. Am i5 3470 8gb ram și un r7 350 de 4gb. De dus îl duce. Tu zi DC i au crash