| Morreti a întrebat:

Tocmai am obtinut 6300 de ip in League of Legends. Ce campion ma sfatuiti sa imi cumpar?

Răspuns Câştigător
| Eduardi a răspuns:

Daca esti main support ti-l recomand pe Braum/Leona. Daca iti place sa joci mid si vrei sa avansezi, poti sa tii-l iei pe zed, yasuo, ziggs (campioni cu care poti ajunge departe)
Daca vrei sa joci top, iti sugerez sa inveti/sa ti-l cumperi pe renekton pentru ca nu-i greu de jucat si e foarte folositor pentru echipa.
Daca vrei sa joci jungle, poti sa-tio iei pe Vi, Lee sin, Hecarim, Jarvan IV.
Si daca vrei sa joci adc, ei bine, iti sugerezi sa-ti cumperi pe Varus/Draven/Jinx...etc

1 răspuns:
| TheSoldier a răspuns:

Eu ti-l recomand pe Vi. Mie chiar imi place.