| Darkavenger96 a întrebat:

Tocmai m-am gandit sa imi descarc Starcraft. Mi-am creat cont de Battle.net,si sunt curios daca contul mi-l va vedea ca valid atunci cand voi incerca sa ma loghez in joc(care este oversiune piratata)?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai folosesti un server piratbig grin(imitatie/emulare de server original Battle.net) gen robattle.net sau scxplor(cam gol mai mereu) pentru un joc piratat. Daca folosesti un server oficial Blizzard...normal ca esti depistat imediat.