| SoRyN_9126 a întrebat:

TPU, am 12 ani si nu stiu ce jocuri sa joc, as vrea ceva de construit
de amenajat daca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| gaby37 a răspuns:

Sim city 4 iti faci propriul tau oras poti pune taxe pe ce vrei poti face tot felul de misiuni in care castigi bani funda?

3 răspunsuri:
| airada a răspuns:

Pai jocuri zici, stiu unul du-te la magazin si du-te la raionul de jucarii si vesi niste plusuri se numels webkinz ia unul de 50 lei sau unul de 20 lei intra pe internet si scrii webkinz si intri daca vrei fa-ti cont de pobra si acolo ai grisa de un animal, iti faci o casa de toate sau daca vrei fa-ti cont pe ferma vesela! funda?

| Andy12_5181 a răspuns:

Sims 3 l-am jucat e frumos

| george1234 a răspuns:

Salut pai ti-as recomanda sims 2, 3