| Mustata_Alexandra_1994 a întrebat:

As vrea sa fac un mic filmulet construit din mai multe faze filmate de mine, dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Cred ca deja ia movie maker in pc!
Start - scrie '' movie maker '' si da click!
O sa se deschida programul si sus in stanga ai '' add videos and photos ''.
Apasa acolo si baga cate un video, apoi mai apesi o data si iar mai bagi unu. Si apoi dai save si el o din cate video bagi tu, o sa-ti faca numai unul singur.
Mai sunt si alte programe, dar pe asta il ai in pc :)
Daca nu il ai, descarca-l de aici gratis ->> http://www.windows-movie-maker.org/

| Mustata_Alexandra_1994 explică (pentru N0xEterniS):

La-am descarcat am dat pe "movie maker" dar mai departe nimic

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Windows Movie Maker sau softuri "video joiner". Sunt mai multe variante si poate le gasesti si versiuni la liber.