| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am si eu o problema, si anume ca in toate jocurile imi scad fps urile foarte mult, deci sa va dau un exemplu in cs go il joc de obicei constant in 130-140 de fps-uri, si la un moment dat imi scad la 60-70, uneori chiar la 50, si asta doar cateva secunde, 3-4 secunde si isi revine, si nu se intampla asta doar in cs go, ci in toate jocurile pe care le joc, de exemplu Far Cry Primal il joc in 50-60 de fps si cand se intampla chestia cu drop ul frame urilor scade undeva la 15-20 fps uri pentru cateva secunde si apoi, cum am spus, isi revine! Se intampla chestia asta foarte des si este enervanta! Am schimbat si windows ul si nu am rezolvat nimic. Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Asta se intampla de obicei cand calculatoru este incalzit. sau placa video este prafuita.

| UserDeTpu explică (pentru Darky000):

Temperatura procesorului și a plăcii video sunt bune! De dimineața l am și curățat de praf, deci nu e nici de la asta! Problema încă persista