| IulianaSweet14 a întrebat:

TPU! Cand bag cablul de date in telefon si in unitate, imi apare un usb acolo jos in dreapta la pc, dar nu imi apare nici un fisier. Am bagat si CD-ul telefonului si nu mergesad Telefonul este LG-P500... Cine ma ajuta si pe mine? Vreau sa bag niste poze in pc. Dau Fundaa!♥

Răspuns Câştigător
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Cand bagi cablu trebuie sa iti arate pe telefon. ceva in genu conecteaza cablu date si il conectezi abia apoi o sa iti arate si in pc

| IulianaSweet14 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Pai nu imi apare nimic. Inainte imi aparea, dar acum nu stiu de ce nu imi mai apare...

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru IulianaSweet14):

Imposibi...poate e de la setari ceva ai cautat daca nu dc nu mergi sa intrebi la un service ceva..ca te ajuta ei

| IulianaSweet14 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Am cautat si la setari nu am gasit nimic despre USB sad

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru IulianaSweet14):

Acol la stocare pe card si telefon.e bifat numai stocare in masa?

| IulianaSweet14 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Da, este bifat "Numai stocare de masa". happy Si acum ce trebuie sa fac?

| IulianaSweet14 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Iar cand bag cablul de date in telefon si in PC imi apare asta: One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, Windows does not recognize it.

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru IulianaSweet14):

A pai e problema de la pc nu are cv instalat de nu poate citi usb...

| IulianaSweet14 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Si ce pot sa fac? Am bagat CD-ul si imi apare un browser ca sa instalez ceva, am instalat si tot nu merge