| Anne_1161 a întrebat:

am si eu o prbl. funda pentru cine ma ajutalove struck am un telefon Samsung Corby si cablul de date il tineam mereu bagat in unitate, iar aseara am bagat cateva poze in telefon, apoi am scos cablul din el apoi l`am bagat din nou si nu mai se conecta cu calculatorul si am incercat azi si nici acum nu mergesad c pot sa ii fac? va rog ajuta`ti`macrying((

2 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Incearca sa umbli la setari, sa ii dai sa intre direct pe telefon sau in caz ca e asta setata deja, sa te intrebe pe tine ce vrei sa faci.

| Daliutza a răspuns:

Sti faza e ca am patit-o si eu...e din cauza ca l-ai tinut in pc... evantual iti iei alt cablu de date