| AlleshiaBy a întrebat:

TPU! Ce credeti despre boxele astea? http://www.cel.ro/boxe/boxe-genius-sp_hf360a-wood-l/ plss ~FUNDA~!

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Sunt foarte bune boxele daca le folosesti
pentru muzica, nu o sa aiba bass dar se vor auzi clar, daca asculti muzica in format flac ( free losses audio) o sa ramai uimita de cat de bine se aud

| UClujNapoca a răspuns:

Deci dupa parerea mea.
1. boxele de la genius sunt excelente, mai ales ca sunt din lemn.
2.un pret foarte bun, cel.ro un site si mai bun
3. daca imi spui la ce vrei sa le folosesti iti spun cat iti sunt de potrivite.
dupa parerea mea...sunt excelente pentru un calculator.pentru ascultat muzica si etc.o sa iti raspund inapoi

| AlleshiaBy explică (pentru UClujNapoca):

Pai da vreau sa le folosesc la calculator si am auzit ca boxele din lemn sunt mult mai bune decat dele de plastic si la fel firma genius e buna; x si na vroiam sa stiu daca se aude cu bas ca de obicei au dinaia speciala pentru bas, la astea au deja basu bagat in ele sau.ce crezi?

| UClujNapoca a răspuns (pentru AlleshiaBy):

Bass nu o sa aiba aproape deloc astea.sunt 2.0 ...adica 2 sateliti. daca vrei bass/ control de bass iti trebuie cel putin un sistem 2.1.

| AlleshiaBy explică (pentru UClujNapoca):

Ms pentru ajutor! O sa caut boxe cu 2, 1