| SlenderMan299 a întrebat:

TPU ce sa aleg dintre Xbox One si PlayStation 4? Eu as merge pe Xbox ca stiu ca am un abonament de gold de 1 an si o luna dar ma tenteaza faptul ca ps 4 e putintel mai bun decat One.Eu m-as fi gandit sa imi iau un Xbox One 500 gb Kinect si cu Call of Duty Ghost.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Gamer2000 a răspuns:

Xbox one are mai multe functii decat ps4. ps4 este bazat numai pe gaming si nu pe ce face xbox one. deci ia-ti un xbox one ca merita!