| 1nT3X a întrebat:

TPU Ce sa imi iau de ziua mea legat de PC. Dati-mi cat mai multe exemple va rog.Dau funda, ty.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Iti poti upgrada procesorul sau placa video, si sa iti bai magi 2 rami.Sau daca nu vrei sa iti upgradezi pc-ul iti poti lua niste casti de gaming, tastaura, iti poti lua un monitor mai mare, niste stick-uri sau ssd-uri. Tiam dat cateva variante tu alegi ce e mai bine pentru tine!

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Pai poti sa-ti iei multe...cum ar fi o placa video, procesor, rami, ssd si poate niste periferice. La multi ani!