| JuliaMe06 a întrebat:

TPU,cum pot sa sterg de tot jocuri sau orice de pe disk? Ca daca e plin nu mai pot sa imi descarc nimic.

Răspuns Câştigător
| conducatorul8888 a răspuns:

SAL uite asa intri in:start>control panel>add or remow program intri acolo si dai pe ce program vrei sa stergi si dai remow bafta. Funda?

2 răspunsuri:
| JuliaMe06 explică:

Multumesc mult, de la amandoi.

| Catalyna99 a răspuns:

Daca e instalat trebuie sa intri in Start-pe urma click pe Control Panel, acolo cauti Add Or Remove Program! Intri in Add Or Remove Program si dai dublu click pe jocul pe care vrei sa il dezinstalezi! Easy!happy
Iti recomand sa stergi si Iso-urile!
Fundaa?big grin