| Squmppaaaa a întrebat:

am o problema...imi tot apare,, low disk space" adica imi este plin disk lokal c? daca e asa trebuie sa sterg ceva?
:S

Răspuns Câştigător
| Chrisz a răspuns:

Buna.Da, trebuie sa mai stergi, deoarece nu mai ai memorie in C.Sterge ce crezi ca nu e folositor.Si iti mai spun o chestie, ce sa faci:Intri in My Computer/click dreapta pe C/Disk cleanup/apare o alta casuta si dai More Options dupa care alegi al 3 lea "Cleanup", de jos.In caz ca nu te descurci, lasa'mi un id pe privat.happy

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, trebuie sa stergi ceva... insa mai exista o posibilitate. Poti muta fisierele de pe desktop direct in D. (daca mai ai spatiu pe acolo)
Succes! happy

| kleorys a răspuns:

Da daca iti apare low disk space inseamna ca e plin hard disk ul si trebuie sa stergi ceva. sad si mie imi apare de multe orihee hee

| Silviu123456 a răspuns:

Sterge ceva jocuri sau poze filme ce ai tu acolo in nici un caz sa nu stergi nimic din fisierul windowswinking