| Alex200000 a întrebat:

TPU, cum pot sami deau seama daca am virus trojan, si spuneti cum as putea sa scap de el raspundeti repede plizz e urgent dau funda.

2 răspunsuri:
| Alex200000 explică:

A scanat de vreo 5 ori tot calculatorul si na detectat nimica. Nu cred ca poate detecta antivirusu trojanu.

| Creatorul24 a răspuns:

Scaneaza calculatorul de virusi folosind antivirusul si daca gaseste o sa ti zica si acolo ai sa selectezi "delete" adica sterge si il sterge si nu mai ai probleme happy Funda daca te am ajutat big grin