| bubunaruto12 a întrebat:

SALUT TPU! As vrea sa stiu si eu cand se lanseaza noul xbox 360 super slim in Romania. Cine stie sa lase un comentariu va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ce gb ram laughing?
Are specificatii identice. Difera doar deisgn-ul si consumul. ATAT. Toate consolele dintr-o genratie au speciicatii identice in ceea ce priveste memoria(ram) sau gpu, sau cpu.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

NU stiu cand se lanseaza dar, nu vad nici un avantaj. Varianta superslim nu are audio optic(in vreme ce slim-ul are), iar ca si dimensiuni, diferenta e... minima.

| bubunaruto12 explică (pentru sltlp):

Pai da dar are mai multi gb ram

| sltlp a răspuns (pentru bubunaruto12):

Ce gb ram laughing?
Are specificatii identice. Difera doar deisgn-ul si consumul. ATAT. Toate consolele dintr-o genratie au speciicatii identice in ceea ce priveste memoria(ram) sau gpu, sau cpu.