| UserDeTpu a întrebat:

TPU! De curand mi-am reinstalat windows-ul si am o problema cu CS:GO-ul. Am fps-uri foarte putine, gen 30-40-50 pe DUST 2, pe celelalte mape nici nu mai zic. Pe windows-ul vechi aveam 70 de fps-uri constante DUST 2, si cam 60 pe celelalte mape. Stiti de la ce ar fi problema? Chiar nu pot sa joc in fps-urile acelea

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Atunci poate ca si-a facut jocul un update, si poate ca de aceea.

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Probabil inainte aveai windows-ul pe 64 Bit, iar acum l-ai instalat pe 32 Bit, sau poate ca inainte aveai un windows mai vechi ( Windows 7 ) iar acum ai un windows mai nou ( Windows 10 )

| UserDeTpu explică (pentru EMKing):

Aveam tot pe 64 bit, am tot win7

| EMKing a răspuns (pentru UserDeTpu):

Atunci poate ca si-a facut jocul un update, si poate ca de aceea.