| truliluli a întrebat:

Daca mi-am reinstalat windows-ul si nu mai am cd-urile cu driverele de la placa video si de la sunet si celelalte de unde le iau?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Le cauti pe google

| Orbithh a răspuns:

Pai cred ca din locul de unde ai cumparat computerul :-s...

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru Orbithh):

Hai lasa-ma laughing)) si ei de unde stiu ce ti-au mai vandut tie acum un an sau 2 ani? thumbs down

| truliluli explică:

Nu mai tin minte. am intrebat de unde se iau drivere.

| TheBst a răspuns:

Cauta pe google pentru placa de sunet AC'97 driver si pentru placa video ia mai cauta prin calculator pe la placa video denumirea ei

| danieltzilea a răspuns:

Depinde de calculator. Mi tii minte cum se numeau driverele?