| Verdant a întrebat:

TPU, o intrebare, pe Tlbb (Dragon Oath), cand vreau sa echipez mount-ul imi spune sus pe albastru "requires corresponding riding skill". Si nu il echipeaza. Dau funda celui care imi explica clar ce trebuie sa fac ca sa pot sa il echipez. Multumesc!

1 răspuns:
| spongbob a răspuns:

Du-te la clasa ta si vei gasi un om cu mounturi langa el, dai pe el si acolo scrie learn mount skill, apesi pe el si gata, atentie costa 35g ca sa inveti skillul