| Verdant a întrebat:

Stiti ca pe Tlbb sau cum se mai numeste Dragon Oath de la nivelul 10 trebuie sa clickez pe ceva ca sa trec la nivelul urmator (manual). Uite ca... ca... NAH! Cand dau imi spune ca Upgrade-urile trebuie sa aiba anumite cerinte pentru Join Group sau ceva de genul. Mai pe scurt : Ceva nu este compatibil la upgrade, sau trebuie sa fac ceva. Imi puteti spune si mie ce sa fac? Sa fac si eu lv. Am lv 10 si stau ca prostu' sa ajung la 11, ca nu mai ajung fara ajutorul vostru! Funda CLAR!

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Acolo unde e mini map e Auto Path dai acolo si il cauti si dai de doua ori click pe el si te duce automat la el

3 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Ti-ai ales clasa? assasin, lotus order etc. Daca nu du-te in Da Li la Master Zhao sau cum se numeste omu ala dpe pasare si de acolo iei clasa

| Verdant explică (pentru q12):

Master Zhao apare pe Mapa (M) Tasta M? Sau trebuie sa caut pe langa un magazin sau ceva de genul?

| Verdant explică (pentru Verdant):

Bravo, mai ai un pas de trecut pentru funda. M-am dus la Master Zhao, m-a trimis la Sengh sau cum il chema pe ala de la asasini, m-a trimis pe o mapa sa il caut pe Voodoo Han si nu il gasesc, daca joci imi poti spune si mie cum sa ma ghidez dupa mapa ca sa ajung la el? Dupa un nume scris pe harta sau niste coordonate. Multumesc

| q12 a răspuns (pentru Verdant):

Acolo unde e mini map e Auto Path dai acolo si il cauti si dai de doua ori click pe el si te duce automat la el