| VreauMulteRaspunsuri a întrebat:

TPU oare ce sa fac. Eu pe 4story am lv 43 si fac bani in invi. Am facut in 4 zile 15g dar am arba ireparabila. Ce ziceti sa fac 50g sa iau o arba +18 si sa raman max lv 48 sa pot face bani invi si sa iau o arba kraft +20 facand 500g. Sau sa fac cu arba care o am irep direct 500g numai, ca, cu una +18 as face mai repede. Sfaturi repede, funda.

2 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Apucate de metin

| VreauMulteRaspunsuri explică (pentru kaz3):

Am jucat metin 5 ani private 3 ani si 2 ani ro sunt foarte plictisit de metin sincer am jucat toate metinele din top. 4story mi se pare mai fain. sincer.